Allview HD Ready LED TV | 24ATC6300-H | 24 | Black
Prekės kodas: @2276783
89,27 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 585 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.020007 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Allview |
| Ekranas | 1366 x 768 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | No |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 60 cm |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24ATC6300-H |
| Ekrano įstrižainė | 24 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | HD Ready LED TV |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.