Allview 32ATC6000-H 32″ (81cm) HD Ready LED TV | Allview | 32ATC6000-H | 32″ (81 cm) | N/A | HD | Black
Prekės kodas: @2275614
111,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 4.3 kg |
| Gross width (mm) | 780 mm |
| Net weight | 3.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 728.00 g |
| Plastic (No PET) | 182.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.71 kg |
| Volume (m3) | 0.043953 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | HD |
| Belaidis ryšys | No |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB -T/T2, DVB -S/S2 |
| Trimatis vaizdas | No |
| Ekrano įstrižainė | 32" (81 cm) |
| Ekranas | 1366 x 768 |
| Išmanusis televizorius | No |
| Kitos savybės | 3 x HDMI 1.4, 2 x USB 2.0 |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 81 cm |
| Matmenys (P x G x A) su stovu | 732 x 180 x 483 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32ATC6000-H |
| Įdiegta operacinė sistema | N/A |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Palette Qty | 44 dalių |
| Producer | Allview |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.