Adler | Waffle Bowl Maker | AD 3062 | 1000 W | Number of pastry 2 | Bowl | White
Prekės kodas: @2275861
25,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 315.00 g |
| Plastic (No PET) | 65 g |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 95 dalių |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Kepinių forma | Bowl |
| Tipas | Bowl maker |
| Laido ilgis | 0.75 m |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Galingumas | 1000 W |
| Indikatorius | Yes |
| Rankena su užraktu | No |
| Nelipni danga | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 3062 |
| Gamintojo prekės serija | Waffle Bowl Maker |
| Kepinių skaičius | 2 |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.