Adler | Ultrasonic aroma diffuser 3in1 | AD 7968 | Ultrasonic | Suitable for rooms up to 25 m² | White
Prekės kodas: @1974644
13,30 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 237.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 670 dalių |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Ultrasonic |
| Maksimalus triukšmo lygis | N/A dB |
| Kitos savybės | Night mode: the light can be turned off while the fragrance diffuser is operating |
| Talpa | 100 ml |
| Trukmė | 240 min. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7968 |
| Nustatymų skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės serija | Ultrasonic aroma diffuser 3in1 |
| Plotis | 9.7 cm |
| Aukštis | 12 cm |
| Gylis | 9.7 cm |
| Funkcijos | Automatic Shut Off |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Net weight master carton | 2.168 kg |
| Tare weight master carton | 0.292 kg |
| Tinkamas kambariams iki | 25 m² |
| Naktinė lempa | Yes |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.