Adler Steam Mop | AD 7068 | Power 1300 W | Water tank capacity 0.35 L | White/Grey
Prekės kodas: @2276792
34,26 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 578.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Net weight | 2.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Gaminio spalva | White/Grey |
| Galingumas | 1300 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7068 |
| Gamintojo prekės serija | Steam Mop |
| Veikimo laikas (max) | 15 min. |
| Kitos savybės | Eco-friendly cleaning without chemicals – high-temperature steam effectively removes dirt and bacteria; Designed for various surfaces – cleans hard floors and helps refresh carpets; Continuous steam output of 23 g/min – ensures effective cleaning without streaks or watermarks |
| Kabelio ilgis | 7 m |
| Įtaiso tipas | Steam mop |
| Vandens bako talpa | 0.35 l |
| Kaitimo trukmė | 25 s |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.