Adler | Sandwich maker | AD 3043 | 900 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | Black
Prekės kodas: @1973339
19,73 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross weight | 2.135 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 1.695 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| PET | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.009599625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Galingumas | 900 W |
| Kepinių skaičius | 2 |
| Parengties indikatoriaus | Yes |
| Kepinimas | No |
| Nuimamos plokštelės | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 3043 |
| Nelipni danga | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Plokščių skaičius | 1 |
| Keraminė danga | No |
| Gamintojo prekės serija | Sandwich maker |
| Gaminio spalva | Black |
| Vaflių gaminimas | No |
| Rankena su užraktu | Yes |
| Lengva valyti | Yes |
| Indikatorius | Yes |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | No |
| Laido laikymas | No |
| Tipas | Square Sandwich Maker |
| Kepinių forma | Square |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 555 mm |
| Net weight master carton | 12.81 kg |
| Tare weight master carton | 1.187 kg |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.