Adler | Mixer | AD 4205 b | Hand Mixer | 300 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White/Black
Prekės kodas: @1971382
13,54 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 24 mėn. |
| Tipas | Hand Mixer |
| Galingumas | 300 W |
| Greičių skaičius | 5 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4205 b |
| Maišytuvo strypo medžiaga | Stainless steel |
| Maišytuvai | Yes |
| Tešlos maišytuvai | Two dough hooks made of stainless steel |
| Pulsinis režimas | No |
| Mini kapoklė | No |
| Bulvių košės antgalis | No |
| Gaminio spalva | White/Black |
| Kilmės šalis | China |
| Net weight | 1 kg |
| Gross weight | 1.1 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.003109776 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross depth (mm) | 103 mm |
| Gross width (mm) | 204 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gamintojo prekės serija | Mixer |
| Turbo režimas | Yes |
| Tešlos įrankis | Yes |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Išstūmimo mygtukas | Yes |
| Maišytuvo funkcijos | Mixing, Whipping foam, Kneading the dough |
| Priedai pridėti | Two beaters and two dough hooks made of stainless steel |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Kapoklė | No |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 6.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.374 kg |
| Palette Qty | 468 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.