Adler | Milk frother | AD 4495 | 500 W | Milk frother | Cream
Prekės kodas: @2275792
26,24 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4495 |
| Gamintojo prekės serija | Milk frother |
| Gaminio spalva | Cream |
| Galingumas | 500 W |
| Putojimo tūris | 130 ml |
| Pieno šildymo galingumas | 300 ml |
| Kitos savybės | Cordless mug; Swivel base (360°); Heating and frothing milk and plant-based drinks; |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Funkcijos | cappuccino, latte, heating, cold foam |
| Pieno indo talpa | 300 ml |
| Tipas | Milk frother |
| Įtampa | 220-240 V |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 605 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 7.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.606 kg |
| Palette Qty | 271 dalių |
| Producer | Adler |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.