Adler | Knife sharpener | AD 4489 | Manual | Black/Stainless steel | 2
Prekės kodas: @2275400
8,48 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross height (mm) | 223 mm |
| Gross weight | 0.329 kg |
| Gross width (mm) | 73 mm |
| Net weight | 0.189 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.001220925 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4489 |
| Gamintojo prekės serija | Knife sharpener |
| Tipas | Manual |
| Neslystančios guminės kojelės | Yes |
| Kitos savybės | 2 phase knife sharpener. Fine – Ceramic sharpener For finishing. Coarse – Carbide sharpener For initial sharpening |
| Etapų skaičius | 2 |
| Gaminio spalva | Black/Stainless steel |
| Palette Qty | 708 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.