Adler | Kettle | AD 1295b | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Black
Prekės kodas: @2275420
27,09 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross weight | 1.282 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Net weight | 0.752 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 530.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.0099225 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 1295b |
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės serija | Kettle |
| Galingumas | 2200 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 7 |
| Šilumos palaikymo funkcijos trukmė | 120 min. |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Ekrano tipas | LCD |
| Ekranas | Yes |
| Kitos savybės | Beep when starting and after boiling; Anti-calc filter |
| Apsauga nuo perkaitimo | Yes |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 520 mm |
| Net weight master carton | 7.692 kg |
| Tare weight master carton | 1.274 kg |
| Palette Qty | 138 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.