Adler | Kettle | AD 1283C | Electric | 900 W | 1 L | Glass/Stainless steel | 360° rotational base | Cream
Prekės kodas: @2275552
13,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.007175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Talpa | 1 l |
| Gaminio spalva | Cream |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 1283C |
| Gamintojo prekės serija | Kettle |
| Galingumas | 900 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Glass/Stainless steel |
| Power indication light | Yes |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Vandens lygio indikatorius | Yes |
| Kitos savybės | Automatic protection against boiled without water; LED illumination during boiling |
| Laido ilgis | 0.67 m |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Tare weight master carton | 1.121 kg |
| Palette Qty | 208 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.