Adler | Hair Styler | AD 2022 | Temperature (max) 80 °C | Number of heating levels 3 | 1200 W | Black
Prekės kodas: @2275544
18,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Net weight | 0.58 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.0059211 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 2022 |
| Gamintojo prekės serija | Hair Styler |
| Galingumas | 1200 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Susukamas laidas | Yes |
| Plaukų priežiūros reikmenys | 6 exchangeable brushes |
| Įtampa | 220-240 V |
| Jonų kondicionavimas | No |
| Kilpa pakabinimui | Yes |
| Parengties indikatoriaus | No |
| Šilumos lygių skaičius | 3 |
| Temperatūra (maks.) | 80 °C |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 5.7 kg |
| Tare weight master carton | 0.721 kg |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.