Adler | Fan with clip | AD 7317 | Table Fan | White | Diameter 15 cm | Number of speeds 2 | 30 W
Prekės kodas: @2275380
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 171.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 208.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7317 |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Table Fan |
| Galingumas | 30 W |
| Skersmuo | 15 cm |
| Greičių skaičius | 2 |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Kitos savybės | Stable support+ clip. Adjustment of the angle of the head. |
| Svyravimas | No |
| Laikmatis | No |
| Gamintojo prekės serija | Fan with clip |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 168 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.