Adler Fan | AD 7334 | Velocity fan | Black | Diameter 45 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 110 W
Prekės kodas: @2296665
35,77 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 560.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Net weight | 5.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 863.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Velocity fan |
| Galingumas | 110 W |
| Specialios funkcijos | Chrome surface; Air flow 116m3/min; Alluminium propeller |
| Skersmuo | 45 cm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Virpesių diapazonas | 125 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7334 |
| Gamintojo prekės serija | Fan |
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.