Adler | Egg boiler | AD 4486 | Stainless steel | 800 W
Prekės kodas: @2275548
18,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Net weight | 0.74 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| PET | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Tipas | Egg boiler |
| Galingumas | 800 W |
| Gaminio spalva | Stainless steel |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4486 |
| Specialios funkcijos | Auto switch-off with audible signal. |
| Kitos savybės | Cook up to 8 eggs at one time. Can cook soft, medium and hard |
| Gamintojo prekės serija | Egg boiler |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare other | 4 g |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 4.36 kg |
| Tare weight master carton | 0.463 kg |
| Palette Qty | 252 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.