Adler Clock Radio | AD 1121 S
Prekės kodas: @2277543
16,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 818 dalių |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 1121 S |
| Gamintojo prekės serija | Clock Radio |
| Kitos savybės | 1.8-inch clock radio with red LED; Digit height 48 mm; 24-hour LED display; Double alarm; AM/FM digital radio; 10 preset memory stations |
| „Bluetooth“ | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.