Adler Blender Smoothie Set | AD 4084 | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-Free | Jar capacity 0.3+0.5+0.5+0.7 L | Ice crushing | Stainless Steel
Prekės kodas: @2276343
24,59 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Net weight | 1.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 101.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 90 dalių |
| Galingumas | 1200 W |
| Indo talpa | 0.3+0.5+0.5+0.7 l |
| Indo medžiaga | BPA-Free |
| Greičių skaičius | 1 |
| Ledukų smulkinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Tipas | Tabletop |
| Pulsinis režimas | Yes |
| Laido ilgis | 1.2 m |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4084 |
| Gamintojo prekės serija | Blender Smoothie Set |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.