Adler Bladeless Air Cooler 3-in-1 Cooling | AD 8900 | White
Prekės kodas: @2296696
48,65 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 252.00 mm |
| Gross height (mm) | 718.00 mm |
| Gross weight | 6.18 kg |
| Gross width (mm) | 344.00 mm |
| Net weight | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Drėkinimo funkcija | Yes |
| Ekrano tipas | LED |
| Sleep mode | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Free standing |
| Įtampa | 220-240 V |
| Galingumas | 80 W |
| Kitos savybės | 3 fan modes: normal, natural, night; 360° air circulation; Water level indicator |
| Laikmatis | 7.5h timer |
| Ventiliatorius | Yes |
| Oro srautas (esant maksimaliam greičiui) | 187.8 m³/h |
| Container capacity (water) | 4 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 8900 |
| Gamintojo prekės serija | Bladeless Air Cooler 3-in-1 Cooling |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59.2 dB |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.