Adler | Bathroom scale | AD 8157w | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | White
Prekės kodas: @2275536
9,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.718 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Net weight | 1.168 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.002883 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 8157w |
| Gamintojo prekės serija | Bathroom scale |
| Gaminio spalva | White |
| Maksimalus svoris (talpa) | 150 kg |
| Tikslumas | 100 g |
| Kūno masės indekso (KMI) matavimas | Yes |
| Atminties funkcija | No |
| Kitos savybės | Equipped with 4 high precision strain gauge sensors system; Low battery indication; Overload indicator |
| Ekranas | Yes |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Akumuliatoriaus tipas | 3V Lithium cell CR2032 |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 195 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 10.308 kg |
| Tare weight master carton | 0.345 kg |
| Palette Qty | 510 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.