Adler | Bathroom Bamboo Scale | AD 8173 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g
Prekės kodas: @2275626
12,58 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 344 mm |
| Gross height (mm) | 303 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Net weight | 0.99 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00364812 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 50.00 g |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 8173 |
| Gamintojo prekės serija | Bathroom Bamboo Scale |
| Maksimalus svoris (talpa) | 150 kg |
| Tikslumas | 100 g |
| Kūno masės indekso (KMI) matavimas | No |
| Matavimo vienetas | Kg/lb/st |
| Atminties funkcija | No |
| Kitos savybės | Excessive load indicator |
| Ekranas | Yes |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Akumuliatoriaus tipas | V3 CR2032 |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Gross depth master carton | 355 mm |
| Gross width master carton | 227 mm |
| Gross height master carton | 323 mm |
| Net weight master carton | 6.78 kg |
| Tare weight master carton | 0.442 kg |
| Palette Qty | 396 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.