Adler | Alarm Clock | AD 1195b | Alarm function | Black
Prekės kodas: @2275743
12,94 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Aliarmo funkcija | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 1195b |
| Gamintojo prekės serija | Alarm Clock |
| NFC features | No |
| „Bluetooth“ | No |
| Kitos savybės | Backlit display; After 4 seconds, the backlight turns off; 3 separate alarm time settings; Displays: time, date, temperature, humidity; Powered by 2xAA batteries |
| Aux in | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 500 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 5.96 kg |
| Tare weight master carton | 0.619 kg |
| Palette Qty | 1515 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.