Adler | Air conditioner | AD 7924 | Number of speeds 2 | Fan function | White
Prekės kodas: @2275593
170,36 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 840 mm |
| Gross weight | 20.2 kg |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Net weight | 11.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8084.00 g |
| Plastic (No PET) | 416.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.118125 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| PET | 400.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7924 |
| Gamintojo prekės serija | Air conditioner |
| Tipas | Free standing |
| Ekrano tipas | LED |
| Ventiliatorius | Yes |
| Greičių skaičius | 2 |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63 dB |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Nuotolinio valdymo pultelis | Yes |
| Cooling capacity in watts (max) | 1500 W |
| Oro srautas (esant maksimaliam greičiui) | 220 m³/h |
| Tinkamas kambariams iki | 20 m² |
| Aušinimo tipas | R290 70g |
| Galingumas | 575 W |
| Oro kondicionieriaus funkcijos | Cooling, fan, drying |
| Kitos savybės | Temperature range 15-31°C. Drying capacity: 14.4 liters / day |
| Šildymo funkcija | No |
| Skaidymas į kelias dalis | No |
| Gaminio spalva | White |
| Vėsinimo galingumas (maks.) | 5000 BTU/h |
| Integruotas laikmatis | Yes |
| Įtampa | 220-240 V |
| Laikmačio trukmė (maksimali) | 24 h |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.