Adler | AD 7972 | Humidifier | 23 W | Water tank capacity 4 L | Suitable for rooms up to 35 m² | Ultrasonic | Humidification capacity 150-300 ml/hr | White
Prekės kodas: @1974769
44,99 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 1.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 425.00 g |
| Plastic (No PET) | 95.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 94 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7972 |
| Oro valymo galimybės | No |
| Drėkinimo tūris | 150-300 ml/h |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Humidifier |
| Laikmatis | Automatic shutdown after 1, 2, 4 and 6 hours |
| Plotis | 23 cm |
| Išgarinimo technologija | Ultrasonic |
| Aukštis | 27.6 cm |
| Gylis | 19 cm |
| Tinkamas kambariams iki | 35 m² |
| Vandens bako talpa | 4 l |
| Funkcijos | Hygrometer function, Aromatherapy function and Automatic shut-off function |
| Galingumas | 23 W |
| Valdymo skydelis | Touch buttons |
| Warranty | 24 mėn. |
| Kabelio ilgis | 1.64 m |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35 dB |
| Specialios funkcijos | The device automatically turns the humidification process on and off when the current room humidity deviates by 5% from the set humidity level |
| Naktinis režimas | Sleep mode |
| Producer | Adler |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.