Adler | AD 7305 | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W
Prekės kodas: @2275367
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Stand Fan |
| Plotis | 40 cm propeller diameter cm |
| Matmenys (P x G x A) | 40 cm propeller diameter mm |
| Galingumas | 45 W |
| Aukštis | 40 cm propeller diameter cm |
| Specialios funkcijos | 3 speed levels; 90 degree oscilation; Up-down adjustment; Stable base. |
| Gylis | 40 cm propeller diameter cm |
| Svoris | 2.45 g |
| Skersmuo | 40 cm |
| Tvirtinimo tipas | Floor |
| Greičių skaičius | 3 |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Paketo svoris | 2.7 g |
| Virpesių diapazonas | 90 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Maksimalus triukšmo lygis | 51 dB |
| Maitinimo reikalavimai | 230 V, 50 Hz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7305 |
| Net weight | 1.796 kg |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Laikmatis | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Volume (m3) | 0.026928 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.804 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Paper/Pasteboard | 804.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Gross height master carton | 525 mm |
| Net weight master carton | 7.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.509 kg |
| Palette Qty | 48 dalių |
| Producer | Adler |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.