Adler | AD 7304 | Desk Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W | No
Prekės kodas: @2275365
17,44 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Skersmuo | 40 cm |
| Svoris | 2.1 g |
| Gaminio spalva | White |
| Tvirtinimo tipas | Table |
| Greičių skaičius | 3 |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Paketo svoris | 2.35 g |
| Virpesių diapazonas | 90 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43.5 dB |
| Maitinimo reikalavimai | 230 V, 50 Hz |
| Energijos suvartojimas (standartiškai) | 45 W |
| Tipas | Desk Fan |
| Plotis | 40 cm propeller diameter cm |
| Matmenys (P x G x A) | 40 cm propeller diameter mm |
| Galingumas | 45 W |
| Aukštis | 40 cm propeller diameter cm |
| Specialios funkcijos | 3 speed levels; 90 degree oscilation; Up-down adjustment; Stable base. |
| Gylis | 40 cm propeller diameter cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7304 |
| Net weight | 1.546 kg |
| Gross weight | 2.346 kg |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Laikmatis | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.0356178 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 178 mm |
| Gross height (mm) | 435 mm |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 725 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 465 mm |
| Net weight master carton | 9.384 kg |
| Tare weight master carton | 2.751 kg |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Producer | Adler |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.