Adler | AD 7302 | Desk Fan | White | Diameter 23 cm | Number of speeds 2 | Oscillation | 60 W | No
Prekės kodas: @2275364
12,68 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Desk Fan |
| Plotis | 23 cm propeller diameter cm |
| Matmenys (P x G x A) | 23 cm propeller diameter mm |
| Galingumas | 60 W |
| Aukštis | 23 cm propeller diameter cm |
| Specialios funkcijos | 2 speed levels; 90 degree oscilation; Up-down adjustment; Stable base. |
| Gylis | 23 cm propeller diameter cm |
| Svoris | 1.23 g |
| Skersmuo | 23 cm |
| Tvirtinimo tipas | Table |
| Greičių skaičius | 2 |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Paketo svoris | 1.4 g |
| Virpesių diapazonas | 90 ° |
| Svyravimas | Yes |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35.6 dB |
| Maitinimo reikalavimai | 230 V, 50 Hz |
| Energijos suvartojimas (standartiškai) | 60 W |
| Paketo matmenys (P x G x A) | 280 x 185 x 313 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7302 |
| Net weight | 0.857 kg |
| Gross weight | 1.388 kg |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Laikmatis | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.014965041 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.531 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 287 mm |
| Gross width (mm) | 191 mm |
| Gross height (mm) | 273 mm |
| Paper/Pasteboard | 531.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Producer | Adler |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.