Adler AD 4132 | Type Juicer maker | Dark Inox | 800 W | Number of speeds 3
Prekės kodas: @2275996
30,52 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Adler |
| Paper/Pasteboard | 655 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 2.905 kg |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 305 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Volume (m3) | 0.0179645 m³ |
| Net weight | 2.2 kg |
| Tare weight (kg) | 0.705 kg |
| Palette Qty | 48 dalių |
| Galingumas | 800 W |
| Išspaudų konteinerio talpa | 1.5 l |
| Greičių skaičius | 3 |
| Tipas | Juicer maker |
| Gaminio spalva | Dark Inox |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.05 m |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Apsaugos nuo nutekėjimo funkcija | Yes |
| Ypač plati anga | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4132 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.