Adler | 2-in1 Air Dehumidifier and Air purifier | AD 7863 | Power 420 W | Suitable for rooms up to 140 m³ | Water tank capacity 6.5 L | White
Prekės kodas: @1976244
159,52 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 570 mm |
| Gross weight | 14.94 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 752.00 g |
| Plastic (No PET) | 188.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.046512 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Adler |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Tinkama kambariams iki | 140 m³ |
| Plotis | 34 cm |
| Galingumas | 420 W |
| Aukštis | 57 cm |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5-32 °C |
| Funkcijos | Memory Function, Continuous Dehumidification Function, Auto Defrost Function |
| Gylis | 24 cm |
| Vandens bako talpa | 6.5 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 7863 |
| Gamintojo prekės serija | 2-in1 Air Dehumidifier and Air purifier |
| Santykinė drėgmė | 30-80 % |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.