ADATA | Ultimate SU800 | 512 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface SATA | Read speed 560 MB/s | Write speed 520 MB/s
Prekės kodas: @2270265
95,56 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 36 mėn. |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Skaitymo greitis | 560 MB/s |
| Rašymo greitis | 520 MB/s |
| Atminties tipas | TLC |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| „S.M.A.R.T.“ palaikymas | Yes |
| TRIM palaikymas | Yes |
| Rašymas iš eilės | Yes |
| Savoji komandų eilė (NCQ) | Yes |
| Valdiklio tipas | SMI |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Vidinis | Yes |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
| Gaminio spalva | Black |
| RoHS atitiktis | Yes |
| Sertifikatas | CE, FCC, BSMI, VCCI, KCC |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 – 85 °C |
| Darbo smūgis | 1500 G |
| Plotis | 6.99 cm |
| Gylis | 10 cm |
| Aukštis | 7 cm |
| Svoris | 47.5 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ultimate SU800 |
| Net weight | 0.041 kg |
| Gross weight | 0.071 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00022984 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7518 dalių |
| Producer | ADATA |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.