ADATA | Premier DDR4 RAM | 8 GB | SO-DIMM | 2666 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
Prekės kodas: @1973170
75,36 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.023 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.0000935 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Atminties taktinis dažnis | 2666 MHz |
| Atminties formos faktorius | DDR4 |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | Notebook |
| Talpumas | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | SO-DIMM |
| Registruotas | No |
| Gamintojo prekės serija | Premier DDR4 RAM |
| CAS delsa | CL19 |
| Palette Qty | 18481 dalių |
| Producer | ADATA |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.