Acer | Nitro KG242Y Ebmiix | 23.8 ” | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Prekės kodas: @1977355
104,88 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 133 mm |
| Gross weight | 4.1 kg |
| Gross width (mm) | 390 mm |
| Net weight | 3.2 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 700 g |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Volume (m3) | 0.031122 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Acer |
| Palette Qty | 28 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Nitro KG242Y Ebmiix |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.













































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.