50 sheets | ZP-2030 | Photo Paper | White | 5 x 7.6 cm
Prekės kodas: @2275422
27,50 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0001625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tipas | Photo Paper |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZP-2030 |
| Gamintojo prekės serija | 50 sheets |
| Dydis | 5 x 7.6 cm |
| Spalva | White |
| Palette Qty | 10634 dalių |
| Producer | Canon |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.