20 sheets | ZP-2030 | Photo Paper | White | 5 x 7.6 cm
Prekės kodas: @2271421
14,74 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.022 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000156 m³ |
| Tipas | Photo Paper |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZP-2030 |
| Gamintojo prekės serija | 20 sheets |
| Dydis | 5 x 7.6 cm |
| Spalva | White |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Palette Qty | 11077 dalių |
| Producer | Canon |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.