Xiaomi | Robot Vacuum Filter | BHR6464GL
Prekės kodas: @2569311
9,24 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 0.067 kg |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Net weight | 0.053 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 4.686 kg |
| Tare weight master carton | 0.516 kg |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BHR6464GL |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Filter |
| Suderinamumas | For Xiaomi Robot Vacuum S10 |
| Palette Qty | 8517 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.