Xiaomi | Electric Glass Kettle EU | Electric | 2200 W | 1.7 L | Glass | 360° rotational base | Black/Stainless Steel
Prekės kodas: @2484477
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 243 mm |
| Gross weight | 1.796 kg |
| Gross width (mm) | 142 mm |
| Net weight | 1.226 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| Volume (m3) | 0.00707373 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare other | 23.00 g |
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Black/Stainless Steel |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės serija | Electric Glass Kettle EU |
| Galingumas | 2200 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Glass |
| APsauga nuo perkaitimo ir sauso virimo | Yes |
| Šilumos palaikymo funkcija | No |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross width master carton | 142 mm |
| Gross height master carton | 243 mm |
| Net weight master carton | 7.908 kg |
| Tare weight master carton | 1.191 kg |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Įtampa | 220-240 V |
| Power indication light | Yes |
| Palette Qty | 96 dalių |
| Producer | Xiaomi |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.