Ubiquiti | PRO 48 | 48-port, Layer 3 switch supporting 10G SFP+ connections with fanless cooling | Rack-mountable | L3
Prekės kodas: @2484403
584,36 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 395 mm |
| Gross weight | 5.2 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 3.675 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.525 kg |
| Volume (m3) | 0.024648 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Paper/Pasteboard | 1509 g |
| Gross depth master carton | 523 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 10.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.971 kg |
| Palette Qty | 60 dalių |
| Producer | Ubiquiti |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRO 48 |
| Dydžio formatas | Rack-mountable |
| Perjungimo tipas | L3 |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Gamintojo prekės serija | 48-port, Layer 3 switch supporting 10G SFP+ connections with fanless cooling |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty | 12 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.