Tristar | Food Steamer | VS-3914 | Silver | 1200 W | Capacity 11 L | Number of baskets 3
Prekės kodas: @2484439
34,58 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 2.311 kg |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Net weight | 2.03 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 252 g |
| Tare weight (kg) | 0.281 kg |
| Volume (m3) | 0.0189225 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS-3914 |
| Talpa | 11 l |
| Galingumas | 1200 W |
| Integruotas laikmatis | Yes |
| Gaminio spalva | Silver |
| Lengva valyti | Yes |
| Automatinis šilumos palaikymas | No |
| Krepšių kiekis | 3 |
| Ekranas | No |
| Medžiaga | Main material: Plastic; Material lid: Plastic |
| Vandens bako talpa | 1 l |
| Gamintojo prekės serija | Food Steamer |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Programų skaičius | 4 |
| Specialios funkcijos | Made out of BPA-free plastic so you can not only cook fast but also healthy |
| Gross depth master carton | 593 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Net weight master carton | 9.248 kg |
| Tare weight master carton | 1.476 kg |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Producer | Tristar |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.