Tristar | Digital Slowcooker | VS-3920 | 210 W | Stainless steel | 4.5 L | Number of programs 4 | Black
Prekės kodas: @2484441
39,55 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 5.598 kg |
| Gross width (mm) | 360 mm |
| Net weight | 5.074 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 506 g |
| Tare weight (kg) | 0.524 kg |
| Volume (m3) | 0.029808 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 0.8 m |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gaminio spalva | Black |
| Matavimo indas | No |
| Galingumas | 210 W |
| Vidinis indas tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS-3920 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 378 mm |
| Gross height master carton | 378 mm |
| Net weight master carton | 11.7 kg |
| Tare weight master carton | 1.166 kg |
| Gamintojo prekės serija | Digital Slowcooker |
| Talpa | 4.5 l |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Ekranas | LCD |
| Valdymo tipas | Digital |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Kitos savybės | Ceramic coating; Removable inner pan; Overheat protection; Boil-dry protection |
| Nelipni danga | Inner pan with nonstick coating |
| Programų skaičius | 4 |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | N/A h |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Skaitmeninis laikmatis | Yes |
| Paruoštas įspėjamasis signalas | Yes |
| Puodo medžiaga | Stainless steel |
| Palette Qty | 50 dalių |
| Producer | Tristar |
| Plastic (No PET) | 18 g |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.