TP-LINK | Omada Hardware Controller | OC300 | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | MU-MiMO No | no PoE
Prekės kodas: @2598514
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 1.9 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Net weight | 1.14 kg |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.76 kg |
| Volume (m3) | 0.008 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| USB prievadų kiekis | 1 x USB 3.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OC300 |
| Gamintojo prekės serija | Omada Hardware Controller |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| MU-MiMO | No |
| Kitos savybės | Batch management, multi-site management, and remote firmware updates benefit network maintenance. The easy-to-use dashboard makes it easy to see your real-time network status and check network usage and traffic distribution. Locally monitor and manage devices with the ultimate security and stability. |
| POE | no PoE |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 420 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 15.2 kg |
| Tare weight master carton | 1.262 kg |
| Palette Qty | 184 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.