TP-LINK 4G LTE Mobile Wi-Fi | M7352 | 802.11ax | MU-MiMO No | no PoE | Antenna type Internal
Prekės kodas: @2484747
48,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 4739 dalių |
| Antenos tipas | Internal |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M7352 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Mobile Wi-Fi |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| MU-MiMO | No |
| POE | no PoE |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.