Toshiba Hard Drive BULK/OEM | S300 AI Surveillance | 7200 RPM | 24000 GB
Prekės kodas: @2484722
618,07 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Toshiba |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Standžiojo disko greitis | 7200 aps./min |
| Talpumas | 24000 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S300 AI Surveillance |
| Gamintojo prekės serija | Hard Drive BULK/OEM |
| Standžiojo disko dydis | 3.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Disko įrenginys, buferio dydis | 512 MB |
| Palette Qty | 1299 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.