Thule | Case MacBook Pro 16″ | Gauntlet | Sleeve | Hazy Green
Prekės kodas: @2484644
37,24 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Thule |
| Palette Qty | 114 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Gauntlet |
| Gamintojo prekės serija | Case MacBook Pro 16" |
| Screen size compatibility | 16 col. |
| Medžiaga | Polyurethane |
| Dėklo tipas | Sleeve |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Spalva | Hazy Green |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.