TEFAL | XA800112 | Black
Prekės kodas: @2484320
16,70 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XA800112 |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toasted sandwich plates for SW852 Sandwich maker |
| Paper/Pasteboard | 310 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.586 kg |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Volume (m3) | 0.001778625 m³ |
| Net weight | 0.276 kg |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Palette Qty | 972 dalių |
| Producer | TEFAL |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.