Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3in1 magnetic MagSafe belaidis įkroviklis pilkos spalvos
    Aprašymas
    The magnetic phone panel supports MagSafe charging at up to 25W, ensuring a stable connection and fast charging for MagSafe-equipped models. The adjustable design allows you to position your phone at a comfortable angle while charging, allowing you to browse content, answer calls, or use Face ID without removing the device from the station.
    The dedicated smartwatch charging platform supports all generations of Apple Watch, delivering 2.5W of power. The flat induction mat with 5W of power is designed for Apple AirPods and Galaxy Buds wireless headphones. You can charge all your devices simultaneously, saving time and eliminating cable clutter.
    Product Features
    100% Original
    Packed in original packaging
    Simultaneous charging of 3 devices
    MagSafe 25W + Qi/Qi2 5W
    Apple Watch charging 2.5W
    TWS earbuds charging 5W
    Foldable design
    Built-in light and LED
    Full set of protections
    Specifications
    Model
    Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3-in-1 Magnetic MagSafe Wireless Charger
    Input
    12V⎓3.5A, 15V⎓2.8A
    Phone output
    25W
    TWS output
    5W
    Watch output
    2.5W
    Color
    Dark Grey
    Protections
    Compatibility
    Smartphones with MagSafe:
    Smartphones with Qi/Qi2 inductive charging:
    Compatible with devices supporting the Qi and Qi2 wireless charging standards.
    Smartwatches:
    Wireless headphones:
    Compatible with Apple AirPods and Galaxy Buds.
    Includes:
    1 × Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3-in-1 Inductive Charger
    1 × Type-C / Type-C Cable 100 cm (60W, 20V⎓3A)