Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3in1 Inductive Charger + USB-C Cable – juodos spalvos
    Aprašymas
    ** To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of at least 35W
    PRODUCT FEATURES:
    – 100% Original
    – Packed in original packaging
    – Aesthetic
    – Magsafe technology support
    – USB-C input current: 9V/3A, 12V/2.4A
    – Smartphone Output: 15W
    – Watch Output: 2W
    – Headphone Output: 3W