Sony | TV | KD55X85L | 55″ (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
PRATĘSTA GARANTIJA
PASITEIRAUTI APIE PREKĘ
    PARAŠYKITE MUMS:
    Aprašymas
    Techninė specifikacija
    Gross depth (mm) 160.00 mm
    Gross height (mm) 842.00 mm
    Gross weight 24.00 kg
    Gross width (mm) 1348.00 mm
    Net weight 20.32 kg
    Packing quantity 1.00 dalių
    Paper/Pasteboard 2946.40 g
    Plastic (No PET) 736.60 g
    Tare weight (kg) 3.68 kg
    TI weight (kg) 0.02 kg
    Volume (m3) 0.18 m³
    Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
    Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
    Type of battery Battery
    Embeeded battery Yes
    WEEE tax Yes
    WEEE tax CL109:2:2017-04-01
    Palette Qty 5 dalių
    Wooden 6000.00 g
    Gamintojo prekės modelio pavadinimas KD55X85L
    Ekranas 3840 x 2160
    Išmanusis televizorius Yes
    Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) 139 cm
    Gaminio spalva Black
    HD tipas 4K UHD
    Belaidis ryšys Yes
    CI Slot CI+
    Įdiegta operacinė sistema Android
    Skaitmeninio signalo formato sistema DVB-T/T2/C/S/S2
    Trimatis vaizdas No
    Ekrano įstrižainė 55" (139cm)
    VESA tvirtinimas Yes
    VESA tvirtinimo sistemos 300 x 300 mm
    Energijos suvartojimas per metus 76 kWh
    Energijos efektyvumo klasė F
    Gamintojo prekės serija TV
    Matmenys (P x G x A) su stovu 122.8 x 33.6 x 78.4 mm