Raidsonic 4-in-1 Card Reader with USB 3.2 Gen 1 Type-A + Type-C | IB-CR302-CU3
Prekės kodas: @2569443
13,14 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12.80 g |
| Plastic (No PET) | 3.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Raidsonic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IB-CR302-CU3 |
| Gamintojo prekės serija | 4-in-1 Card Reader with USB 3.2 Gen 1 Type-A + Type-C |
| Palette Qty | 1235 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.