Polti | Steam cleaner | PTEU0277 Vaporetto Smart 100_T | Power 1500 W | Steam pressure 4 bar | Water tank capacity 2 L | White
Prekės kodas: @2398826
233,17 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Net weight | 3.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1170.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.17 kg |
| Volume (m3) | 0.0546 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Galingumas | 1500 W |
| Belaidis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PTEU0277 Vaporetto Smart 100_T |
| Gamintojo prekės serija | Steam cleaner |
| Įtaiso tipas | Steam cleaner |
| Garų slėgis | 4 bar |
| Reguliuojami garai | Adjustable steam output up to 110 g/min |
| Kaitimo trukmė | 120 s |
| Paruoštų garų indikatorius | Yes |
| Aktyvus spindulys | 7.5 m |
| Vandens bako talpa | 2 l |
| Įkraunama | No |
| Specialios funkcijos | The steam cleaner with unlimited working autonomy to sanitize your house. Steam heat kills mites and allergens in a very effective way, so people who suffer from allergies can have a healthier house. The product has been approved by the Britsh Allergy Foundation and has obtained the prestigious BAF seal. |
| Priedai pridėti | 9 accessories included: vaporforce brush, rugs accessory, washable microfiber cloth, small brush with window cleaning fitting, small round brush with nylon bristles, big round brush with nylon bristles, grouting brush, steam concentrator, sockette. |
| Kitos savybės | Steam system – pressurised stainless steel boiler with unlimited autonomy. |
| Valomi paviršiai | Ideal for different surfaces. |
| Šepetys pridėtas | Yes |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Valymo šepetys | Yes |
| Šepečių skaičius | 5 |
| Šluostė | Washable microfiber |
| Kilmės šalis | China |
| Maitinimo šaltinis | Mains operated |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Producer | Polti |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





























































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.