Philips | Tongue Brush Heads | HX8072/01 Sonicare TongueCare+ | Heads | For adults | Number of brush heads included 2 | White
Prekės kodas: @2398966
13,98 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 3273.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Philips |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | For adults |
| Dantų šepetėlio dažnis (virpesiai) | Does not apply judesiai per minutę |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HX8072/01 Sonicare TongueCare+ |
| Gamintojo prekės serija | Tongue Brush Heads |
| Įtaiso tipas | Heads |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.