Philips HX9054/87 Sonicare Premium Gum Care Replacement brush heads, 4 pcs, White | Philips
Prekės kodas: @2399229
37,66 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 231 mm |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Gross width (mm) | 26 mm |
| Net weight | 0.029 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Volume (m3) | 0.00036036 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Philips |
| Palette Qty | 4795 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.